Komentarze użytkownika dino, strona 461

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (07.09.2009 0:07)
    City - wielkie dzięki za kolejny raz :)
  2. dino
    dino (07.09.2009 0:06)
    Zdecydowanie mogę polecić Rzym w lutym....pod warunkiem, że śniegu nie będzie :)
  3. dino
    dino (07.09.2009 0:05)
    bettyboom :)
  4. dino
    dino (07.09.2009 0:05)
    milgo5 :)
  5. dino
    dino (07.09.2009 0:04)
    amused.to.death :)
  6. dino
    dino (07.09.2009 0:04)
    amused.to.death :)
  7. dino
    dino (06.09.2009 23:55)
    dużo szczęścia mieć :)))
  8. dino
    dino (06.09.2009 23:48)
    zobaczyć maskonura w locie.... szczęście spotkać :)
  9. dino
    dino (06.09.2009 1:18)
    Smoku....dzięki....
    co do hiszpana....wszystko się zgadza....ale ta odmiana andaluzyjska jest szczególna....
    bezkońcówkowa.....więc może i starszy Pan miał to na myśli, ale usłyszeliśmy tylko Venga :)))


    .
  10. dino
    dino (05.09.2009 22:13)
    w nogę 1:1 !!!!