Komentarze użytkownika dino, strona 461
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
City - wielkie dzięki za kolejny raz :)
-
Zdecydowanie mogę polecić Rzym w lutym....pod warunkiem, że śniegu nie będzie :)
-
bettyboom :)
-
milgo5 :)
-
amused.to.death :)
-
amused.to.death :)
-
dużo szczęścia mieć :)))
-
zobaczyć maskonura w locie.... szczęście spotkać :)
-
Smoku....dzięki....
co do hiszpana....wszystko się zgadza....ale ta odmiana andaluzyjska jest szczególna....
bezkońcówkowa.....więc może i starszy Pan miał to na myśli, ale usłyszeliśmy tylko Venga :)))
.
-
w nogę 1:1 !!!!
-
City - wielkie dzięki za kolejny raz :)
-
Zdecydowanie mogę polecić Rzym w lutym....pod warunkiem, że śniegu nie będzie :)
-
bettyboom :)
-
milgo5 :)
-
amused.to.death :)
-
amused.to.death :)
-
dużo szczęścia mieć :)))
-
zobaczyć maskonura w locie.... szczęście spotkać :)
-
Smoku....dzięki....
co do hiszpana....wszystko się zgadza....ale ta odmiana andaluzyjska jest szczególna....
bezkońcówkowa.....więc może i starszy Pan miał to na myśli, ale usłyszeliśmy tylko Venga :)))
. -
w nogę 1:1 !!!!