Komentarze użytkownika dino, strona 460
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
ale ostrożny.....jeszcze się ogląda... :)
-
jak się wesoło pluskają ;)
-
jak się przyczaił... :)
-
ładne ...
-
dokąd chłopaki ?? :)
-
mają to gniazdeczko...takie ascetyczne...
-
zgadzam się z przedmówcami...
-
Za plusiki podziękowanie zostawiam :)
-
Dziękuję Piotrze.....Biebrzę polecam...nie tylko na zdjęciach :)
-
ale ostrożny.....jeszcze się ogląda... :)
-
jak się wesoło pluskają ;)
-
jak się przyczaił... :)
-
ładne ...
-
dokąd chłopaki ?? :)
-
mają to gniazdeczko...takie ascetyczne...
-
zgadzam się z przedmówcami...
-
Za plusiki podziękowanie zostawiam :)
-
Dziękuję Piotrze.....Biebrzę polecam...nie tylko na zdjęciach :)
"...Żyć powoli, na tym polega tajemnica szczęścia..."