Komentarze użytkownika dino, strona 460

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (07.09.2009 0:50)
    i chyba o to chodzi....


    "...Żyć powoli, na tym polega tajemnica szczęścia..."
  2. dino
    dino (07.09.2009 0:46)
    ale ostrożny.....jeszcze się ogląda... :)
  3. dino
    dino (07.09.2009 0:42)
    jak się wesoło pluskają ;)
  4. dino
    dino (07.09.2009 0:41)
    jak się przyczaił... :)
  5. dino
    dino (07.09.2009 0:38)
    ładne ...
  6. dino
    dino (07.09.2009 0:38)
    dokąd chłopaki ?? :)
  7. dino
    dino (07.09.2009 0:37)
    mają to gniazdeczko...takie ascetyczne...
  8. dino
    dino (07.09.2009 0:31)
    zgadzam się z przedmówcami...
  9. dino
    dino (07.09.2009 0:09)
    Za plusiki podziękowanie zostawiam :)
  10. dino
    dino (07.09.2009 0:08)
    Dziękuję Piotrze.....Biebrzę polecam...nie tylko na zdjęciach :)