Komentarze użytkownika dino, strona 462
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
ustawiony mecz...?? :)
-
...może podeślijmy mu link do tej (nie)poważnej dyskusji?? :)
-
pocieszyłby się jakby zajrzał.... :)
-
no, wyczesane pole i przegrabione chmurki :)))
-
"...Przed nocą zdążymy, w piecu napalimy....nakarmimy psa...."
-
po różach........podróże :)))
-
prawda ??? :)))
-
nieee, nie używam różu......to takie niemęskie........ :)
-
no nie masz pojęcia Powsinóżko jak mi jest MIŁO !!!! :)
-
ustawiony mecz...?? :)
-
...może podeślijmy mu link do tej (nie)poważnej dyskusji?? :)
-
pocieszyłby się jakby zajrzał.... :)
-
no, wyczesane pole i przegrabione chmurki :)))
-
"...Przed nocą zdążymy, w piecu napalimy....nakarmimy psa...."
-
po różach........podróże :)))
-
prawda ??? :)))
-
nieee, nie używam różu......to takie niemęskie........ :)
-
no nie masz pojęcia Powsinóżko jak mi jest MIŁO !!!! :)
specyfika Kolumbera :)