Komentarze użytkownika dino, strona 459
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Sławku....ślicznie dziękuję za głosy na Warszawę... :)
-
czyżby Doda tu bywała ?? :)))
-
ale żeby już w tym wieku.... :))
-
rodzinka :)
-
a jednak latają....
-
leżę......nie mogę.....latyn dałeś czadu... :))))
-
:)
-
a to jest "my little pony" .... :)
-
wodny piesek.... :)
-
tutaj też ciasto ktoś wyrabiał....
-
Sławku....ślicznie dziękuję za głosy na Warszawę... :)
-
czyżby Doda tu bywała ?? :)))
-
ale żeby już w tym wieku.... :))
-
rodzinka :)
-
a jednak latają....
-
leżę......nie mogę.....latyn dałeś czadu... :))))
-
:)
-
a to jest "my little pony" .... :)
-
wodny piesek.... :)
-
tutaj też ciasto ktoś wyrabiał....