Komentarze użytkownika dino, strona 459

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (07.09.2009 0:59)
    Sławku....ślicznie dziękuję za głosy na Warszawę... :)
  2. dino
    dino (07.09.2009 0:57)
    czyżby Doda tu bywała ?? :)))
  3. dino
    dino (07.09.2009 0:56)
    ale żeby już w tym wieku.... :))
  4. dino
    dino (07.09.2009 0:55)
    rodzinka :)
  5. dino
    dino (07.09.2009 0:54)
    a jednak latają....
  6. dino
    dino (07.09.2009 0:54)
    leżę......nie mogę.....latyn dałeś czadu... :))))
  7. dino
    dino (07.09.2009 0:53)
    :)
  8. dino
    dino (07.09.2009 0:52)
    a to jest "my little pony" .... :)
  9. dino
    dino (07.09.2009 0:51)
    wodny piesek.... :)
  10. dino
    dino (07.09.2009 0:51)
    tutaj też ciasto ktoś wyrabiał....