Komentarze użytkownika dino, strona 438

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (16.09.2009 0:18)
    a co tam......szalejmy trochę......z umiarem :))

    Dziękuję Wam!
  2. dino
    dino (16.09.2009 0:17)
    dziękuję wielu plusującym.... :)
  3. dino
    dino (16.09.2009 0:16)
    Nie straszny mi ziąb, bo wyposażyłem się już dobrze na takie okazje.....
    te widoki.... wiele albumów oglądałem....a prismatic jest cudny...
  4. dino
    dino (15.09.2009 12:45)
    a jak smakuje Stary Indianin.......? :)
  5. dino
    dino (15.09.2009 12:40)
    dobrze zorganizowane kobietki....
  6. dino
    dino (15.09.2009 12:35)
    cudne kolorki :)
  7. dino
    dino (15.09.2009 12:35)
    Iwonka - szczudlarka :)
  8. dino
    dino (15.09.2009 12:33)
    double sax.......ophone......great!!!
  9. dino
    dino (15.09.2009 12:29)
    statyw ręczno-kamienny.... :)
  10. dino
    dino (15.09.2009 12:21)
    Moniko - dzięki za zaglądnięcie do mnie i plusiki :)