Komentarze użytkownika dino, strona 439

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (15.09.2009 12:19)
    smyczku :)
  2. dino
    dino (15.09.2009 12:19)
    amused.to.death :)
  3. dino
    dino (15.09.2009 12:18)
    Krysiu - dzięki za plusiki na Nowy Jork :)
  4. dino
    dino (15.09.2009 12:17)
    Agnieszko - dziękuję :)
  5. dino
    dino (15.09.2009 12:16)
    ...bo nasza Warszawa jest piękna!
  6. dino
    dino (15.09.2009 12:13)
    chlopie - dzięki!
  7. dino
    dino (15.09.2009 12:13)
    Za odwiedzinki dzięks :)
  8. dino
    dino (15.09.2009 12:11)
    Karolino,
    dzięki za wizytę i plusiki.

    Co do mieszkania w Hiszpanii... będąc tam trzeba brać wielką poprawkę na wiele pojęć, ........ tam mają zupełnie inne znaczenie......za chwilę, jutro, 15 minut, 1 km, a takie jak np. daleko (w naszym rozumieniu) może nawet oznacząć całkiem blisko.... :))

    Jedynie 10 Euro nadal oznacza 10 Euro....
  9. dino
    dino (15.09.2009 12:04)
    Wybierz się koniecznie.....piękne to Krakowskie, naprawdę :)))

    Dzięki!
  10. dino
    dino (15.09.2009 11:59)
    naturalna rzeźba modernistyczna.....