Komentarze użytkownika dino, strona 439
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
smyczku :)
-
amused.to.death :)
-
Krysiu - dzięki za plusiki na Nowy Jork :)
-
Agnieszko - dziękuję :)
-
...bo nasza Warszawa jest piękna!
-
chlopie - dzięki!
-
Za odwiedzinki dzięks :)
-
Karolino,
dzięki za wizytę i plusiki.
Co do mieszkania w Hiszpanii... będąc tam trzeba brać wielką poprawkę na wiele pojęć, ........ tam mają zupełnie inne znaczenie......za chwilę, jutro, 15 minut, 1 km, a takie jak np. daleko (w naszym rozumieniu) może nawet oznacząć całkiem blisko.... :))
Jedynie 10 Euro nadal oznacza 10 Euro....
-
Wybierz się koniecznie.....piękne to Krakowskie, naprawdę :)))
Dzięki!
-
naturalna rzeźba modernistyczna.....
-
smyczku :)
-
amused.to.death :)
-
Krysiu - dzięki za plusiki na Nowy Jork :)
-
Agnieszko - dziękuję :)
-
...bo nasza Warszawa jest piękna!
-
chlopie - dzięki!
-
Za odwiedzinki dzięks :)
-
Karolino,
dzięki za wizytę i plusiki.
Co do mieszkania w Hiszpanii... będąc tam trzeba brać wielką poprawkę na wiele pojęć, ........ tam mają zupełnie inne znaczenie......za chwilę, jutro, 15 minut, 1 km, a takie jak np. daleko (w naszym rozumieniu) może nawet oznacząć całkiem blisko.... :))
Jedynie 10 Euro nadal oznacza 10 Euro.... -
Wybierz się koniecznie.....piękne to Krakowskie, naprawdę :)))
Dzięki! -
naturalna rzeźba modernistyczna.....