Komentarze użytkownika dino, strona 437

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (16.09.2009 1:07)
    pięknie połyskuje bruk...
  2. dino
    dino (16.09.2009 0:54)
    Było mi przyjemnie wczuć się w sytuację.....oglądając twoje zdjęcia :)
  3. dino
    dino (16.09.2009 0:43)
    no nie był taki kolorowy......choć trudno powiedzieć, bo nie zwiedzałem :)))
  4. dino
    dino (16.09.2009 0:43)
    jeden gejzer ale jaki.......niesamowite wrażenie jak się podejdzie dość blisko.....i nagle wiatr się zmieni :)
  5. dino
    dino (16.09.2009 0:42)
    on jest piękny.......miało być!
  6. dino
    dino (16.09.2009 0:41)
    piękny od jest.....naprawdę
  7. dino
    dino (16.09.2009 0:39)
    się dzieje......
  8. dino
    dino (16.09.2009 0:30)
    Dziękuję za Wanilię.
    Bardzo dziękuję. Marku sprawiłeś mi wielką radość. Moja wrodzona skłonność do słodyczy....

    Ale Wanilia jest o tyle dla odznaczonego o ile będzie się nią dalej dzielił z innymi. Słodził i poprawiał samopoczucie zdjęciami i swoją obecnością tutaj. I chcę się dobrze wywiązać z tego zadania w nadchodzącym miesiącu. Obiecuję może czymś zaskoczyć fotograficznie......spróbuję chociaż...


    >Rebel: dylematy przekazującego nie są łatwe do rozwikłania....tak to jest......stoisz, bo "nadejsza wiekopomna chwila" i dumasz komu.......jest jedna niepodzielna odznaka, a tylu godnych uhonorowania....bosssski tekst - siedem plusów się należy!!!
  9. dino
    dino (16.09.2009 0:20)
    Krzysiu, dzięki, dzięki, dzięki po trzykroć.... :)
  10. dino
    dino (16.09.2009 0:19)
    Makowe panienki dziękują :)