Komentarze użytkownika dino, strona 436

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (17.09.2009 23:12)
    Robercie - jaki ja sumiasty wąs widzę... :))
    i kapelusik z safari....


    świetny avatar!
  2. dino
    dino (17.09.2009 23:11)
    Basiu, Antonio Gaudi byłby wdzięczny za Twoje uznanie - ja jestem :))

    Dzięki!
  3. dino
    dino (17.09.2009 23:09)
    Aniu - dzięks :)
  4. dino
    dino (17.09.2009 23:08)
    maria_u1 :)
  5. dino
    dino (17.09.2009 23:08)
    Witaj Pati na Kolumberze!

    Bardzo dziękuję za plusiki. Stany to wspaniały kraj jeśli chodzi o krajobrazy,
    ich różnorodność i piękno i dzikość... Cieszę się, że rozumiesz o co mi chodzi
    choćby po wizycie w Arches.

    Pozdrawiam :)
  6. dino
    dino (17.09.2009 22:40)
    Zbyszku, wyrazy wdzięczności za odwiedziny Wilekiego Kanionu i Ogrodu Botanicznego w Powsinie :)
  7. dino
    dino (17.09.2009 22:39)
    motywy podobne....ale do Alhambry to najbardziej podobny jest Real Alcazar w Sewilli, albo odrobinkę Alcazaba w Maladze...
  8. dino
    dino (17.09.2009 22:37)
    voyager, latyn20 i mj1945 - dziękuję Panom :)
  9. dino
    dino (17.09.2009 22:36)
    voyager, latyn20 i mj1945 :)
  10. dino
    dino (16.09.2009 1:10)
    Świetnie Aniu.....rozwijaj swoją podróż. Ja bardzo lubię podróżować tak jak Wy swoim samochodem. Daje mi to swobodę i zapewnia taki kawałeczek domu ze sobą....

    Pisz więcej :)
    No i zdjęcia.....chcę jeszcze!