Komentarze użytkownika dino, strona 435
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
piękna szczelina...
-
...taaaa skarby Egiptu można w kilku miejscach oglądać......papirusy w Berlinie, mumie w Watykanie, mumie i inne rzeczy w Londynie.....no i tochę rzeczy w Aleksandrii i oczywiście w Kairze.....
dawno nie byłem.....może na wiosnę........wiosna w Regents Park podobno piękna :))
-
rebel......wybacz, ale Ty i Janosik.........a zbójecki pas masz??? :)
-
wot Rossija :)
-
.....parę zdjęć i........znów piętnaście godzin samochodem :))))
Kasia - coś więcej......proszę....zdjęć i/lub tekstu :)
-
Wolne żarty......jak to nieczynna????? :)
Miejsce niezwykłe. Jeden Kolumberowicz - zfiesz - sam chciał się wybrać, ale pojechał do Argentyny.....a potem mnie namawiał....Jak to miałem kiedyś we wpisie - nie ma takiego miejsca na Ziemi i poza nią, do którego nie wybrałbtym się z......aparatem :)
Fajnie, że napisałaś tekst. Teraz podróż całkiem dobrze smakuje :)))
-
Witam na Kolumberze Bartku!
Mapę masz pięknie wypełnioną Stanami i nie tylko....
Zapraszam do grupy (nieformalnej) miłośników krajobrazów amerykańskich :)
No i spodziewam się duuużo zdjęć!
-
Obawiam, się, że to on jest winny tym kratom.....Mistrz nie odstawiał fuszerki i każda rzecz była zaprojektowana od początku do końca.... :)
-
Taaaaki komentarz ................to pierwszy raz widzę na Kolumberze :)))
-
Jesienna Pani - Agnieszko pięknie wyglądasz....
jakie śliczne czerwone dodatki... :))
-
piękna szczelina...
-
...taaaa skarby Egiptu można w kilku miejscach oglądać......papirusy w Berlinie, mumie w Watykanie, mumie i inne rzeczy w Londynie.....no i tochę rzeczy w Aleksandrii i oczywiście w Kairze.....
dawno nie byłem.....może na wiosnę........wiosna w Regents Park podobno piękna :)) -
rebel......wybacz, ale Ty i Janosik.........a zbójecki pas masz??? :)
-
wot Rossija :)
-
.....parę zdjęć i........znów piętnaście godzin samochodem :))))
Kasia - coś więcej......proszę....zdjęć i/lub tekstu :) -
Wolne żarty......jak to nieczynna????? :)
Miejsce niezwykłe. Jeden Kolumberowicz - zfiesz - sam chciał się wybrać, ale pojechał do Argentyny.....a potem mnie namawiał....Jak to miałem kiedyś we wpisie - nie ma takiego miejsca na Ziemi i poza nią, do którego nie wybrałbtym się z......aparatem :)
Fajnie, że napisałaś tekst. Teraz podróż całkiem dobrze smakuje :))) -
Witam na Kolumberze Bartku!
Mapę masz pięknie wypełnioną Stanami i nie tylko....
Zapraszam do grupy (nieformalnej) miłośników krajobrazów amerykańskich :)
No i spodziewam się duuużo zdjęć! -
Obawiam, się, że to on jest winny tym kratom.....Mistrz nie odstawiał fuszerki i każda rzecz była zaprojektowana od początku do końca.... :)
-
Taaaaki komentarz ................to pierwszy raz widzę na Kolumberze :)))
-
Jesienna Pani - Agnieszko pięknie wyglądasz....
jakie śliczne czerwone dodatki... :))