Komentarze użytkownika dino, strona 435

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (18.09.2009 1:10)
    piękna szczelina...
  2. dino
    dino (18.09.2009 1:05)
    ...taaaa skarby Egiptu można w kilku miejscach oglądać......papirusy w Berlinie, mumie w Watykanie, mumie i inne rzeczy w Londynie.....no i tochę rzeczy w Aleksandrii i oczywiście w Kairze.....

    dawno nie byłem.....może na wiosnę........wiosna w Regents Park podobno piękna :))
  3. dino
    dino (18.09.2009 0:58)
    rebel......wybacz, ale Ty i Janosik.........a zbójecki pas masz??? :)
  4. dino
    dino (18.09.2009 0:57)
    wot Rossija :)
  5. dino
    dino (18.09.2009 0:51)
    .....parę zdjęć i........znów piętnaście godzin samochodem :))))

    Kasia - coś więcej......proszę....zdjęć i/lub tekstu :)
  6. dino
    dino (18.09.2009 0:49)
    Wolne żarty......jak to nieczynna????? :)

    Miejsce niezwykłe. Jeden Kolumberowicz - zfiesz - sam chciał się wybrać, ale pojechał do Argentyny.....a potem mnie namawiał....Jak to miałem kiedyś we wpisie - nie ma takiego miejsca na Ziemi i poza nią, do którego nie wybrałbtym się z......aparatem :)


    Fajnie, że napisałaś tekst. Teraz podróż całkiem dobrze smakuje :)))
  7. dino
    dino (17.09.2009 23:22)
    Witam na Kolumberze Bartku!

    Mapę masz pięknie wypełnioną Stanami i nie tylko....

    Zapraszam do grupy (nieformalnej) miłośników krajobrazów amerykańskich :)

    No i spodziewam się duuużo zdjęć!
  8. dino
    dino (17.09.2009 23:19)
    Obawiam, się, że to on jest winny tym kratom.....Mistrz nie odstawiał fuszerki i każda rzecz była zaprojektowana od początku do końca.... :)
  9. dino
    dino (17.09.2009 23:18)
    Taaaaki komentarz ................to pierwszy raz widzę na Kolumberze :)))
  10. dino
    dino (17.09.2009 23:14)
    Jesienna Pani - Agnieszko pięknie wyglądasz....
    jakie śliczne czerwone dodatki... :))