Komentarze użytkownika dino, strona 434
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
wygląda jakby kończył przełykać....... :)
-
czad.....!!!
jaki piękny maszt .....pod wynalazek pana Franklina?? :)
-
Well, F8 and be there!!!!
Jakoś tak to szło..... :)
-
Kurcze,
ludzie.....facet przeżył w czasie podróży tyle, że mógłby obdarować całkiem sporą grupę, zdjęcia niezłe,
tekst wciągający.....i TYLKO na tyle nas stać???
Gdzie te plusy???
-
Jurku - wspaniale, że zajrzałeś, zawsze mile widziany gościu :)
-
to podwójnie :)
-
sport to zdrowie......fajnie popatrzeć :)))
-
rabarbarowy kompot kocham........
...ale widocznie jak postoi troszkę dłużej to staje się cud przemiany w ............. wino :)
-
niesamowity :)
-
wygląda jakby kończył przełykać....... :)
-
czad.....!!!
jaki piękny maszt .....pod wynalazek pana Franklina?? :) -
Well, F8 and be there!!!!
Jakoś tak to szło..... :) -
Kurcze,
ludzie.....facet przeżył w czasie podróży tyle, że mógłby obdarować całkiem sporą grupę, zdjęcia niezłe,
tekst wciągający.....i TYLKO na tyle nas stać???
Gdzie te plusy??? -
Jurku - wspaniale, że zajrzałeś, zawsze mile widziany gościu :)
-
to podwójnie :)
-
sport to zdrowie......fajnie popatrzeć :)))
-
rabarbarowy kompot kocham........
...ale widocznie jak postoi troszkę dłużej to staje się cud przemiany w ............. wino :) -
niesamowity :)
Widoki wspaniałe :)