Komentarze użytkownika dino, strona 434

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (18.09.2009 14:23)
    Sława .....to był maraton.....pięć miast po kolei :)

    Widoki wspaniałe :)
  2. dino
    dino (18.09.2009 13:47)
    wygląda jakby kończył przełykać....... :)
  3. dino
    dino (18.09.2009 13:45)
    czad.....!!!

    jaki piękny maszt .....pod wynalazek pana Franklina?? :)
  4. dino
    dino (18.09.2009 13:39)
    Well, F8 and be there!!!!

    Jakoś tak to szło..... :)
  5. dino
    dino (18.09.2009 13:32)
    Kurcze,
    ludzie.....facet przeżył w czasie podróży tyle, że mógłby obdarować całkiem sporą grupę, zdjęcia niezłe,
    tekst wciągający.....i TYLKO na tyle nas stać???

    Gdzie te plusy???
  6. dino
    dino (18.09.2009 11:12)
    Jurku - wspaniale, że zajrzałeś, zawsze mile widziany gościu :)
  7. dino
    dino (18.09.2009 1:40)
    to podwójnie :)
  8. dino
    dino (18.09.2009 1:23)
    sport to zdrowie......fajnie popatrzeć :)))
  9. dino
    dino (18.09.2009 1:20)
    rabarbarowy kompot kocham........

    ...ale widocznie jak postoi troszkę dłużej to staje się cud przemiany w ............. wino :)
  10. dino
    dino (18.09.2009 1:10)
    niesamowity :)