Komentarze użytkownika voyager747, strona 576

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 22:17)
    tylko kołował, a start był w tamtą stronę pod słońce
  2. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 22:05)
    Bernini wszystko przewidział
  3. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 21:11)
    jak w nocy, przecież widziałem Cię zalogowanego na K. na pewno warto,ja z kolei nie byłem w Sewilii i też na następny raz szykuję.
  4. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 20:46)
    dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 16:45)
    w 1894 został odsłonięty
  6. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 16:43)
    Dzieci z Ujścia Rodanu za zmarłych w obronie ojczyzny w czasie wojny: w 1870-1871.
    Taki napis jest na pomniku.
    W oryginale tak:

    AUX ENFANTS
    DES BOUCHES DU RHÔNE
    MORTS POUR LA
    DÉFENSE DE LA PATRIE
    PENDANT LA GUERRE
    DE 1870-1871

    chyba, że źle przetłumaczyłem
  7. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 16:19)
    dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 16:18)
    nie ma sprawy :)
  9. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 16:18)
    to był krótki epizod, ja nie latałem z nimi
  10. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 11:47)
    nie, ale poszukam