Komentarze użytkownika voyager747, strona 574
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
w zeszłym roku wybierałem się na koncert Judas Priest do spodka, ale nie dotarłem :(
-
:)
-
:)
-
dzięki
-
o kurde, nieźle :)
-
zauważyłem, ale to tylko na Twoich fotkach pewnie :)
-
zdjęcia jak zwykle bardzo dobre :)
-
dla Czara ramka :)
-
też fajna
-
z takimi budynkami mi się kojarzą Katowice
-
w zeszłym roku wybierałem się na koncert Judas Priest do spodka, ale nie dotarłem :(
-
:)
-
:)
-
dzięki
-
o kurde, nieźle :)
-
zauważyłem, ale to tylko na Twoich fotkach pewnie :)
-
zdjęcia jak zwykle bardzo dobre :)
-
dla Czara ramka :)
-
też fajna
-
z takimi budynkami mi się kojarzą Katowice