Komentarze użytkownika voyager747, strona 574

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (04.03.2013 17:14)
    w zeszłym roku wybierałem się na koncert Judas Priest do spodka, ale nie dotarłem :(
  2. voyager747
    voyager747 (04.03.2013 10:51)
    :)
  3. voyager747
    voyager747 (04.03.2013 10:51)
    :)
  4. voyager747
    voyager747 (04.03.2013 10:50)
    dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (04.03.2013 0:43)
    o kurde, nieźle :)
  6. voyager747
    voyager747 (03.03.2013 21:41)
    zauważyłem, ale to tylko na Twoich fotkach pewnie :)
  7. voyager747
    voyager747 (03.03.2013 20:18)
    zdjęcia jak zwykle bardzo dobre :)
  8. voyager747
    voyager747 (03.03.2013 20:12)
    dla Czara ramka :)
  9. voyager747
    voyager747 (03.03.2013 20:12)
    też fajna
  10. voyager747
    voyager747 (03.03.2013 20:10)
    z takimi budynkami mi się kojarzą Katowice