Komentarze użytkownika voyager747, strona 575

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (03.03.2013 20:08)
    piękne fota
  2. voyager747
    voyager747 (03.03.2013 20:04)
    musisz zobaczyć, polecam
  3. voyager747
    voyager747 (03.03.2013 10:56)
    dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (03.03.2013 10:56)
    zdecydowanie, na żywo wygląda niesamowicie
  5. voyager747
    voyager747 (03.03.2013 10:55)
    to za płotem lotniska :)
  6. voyager747
    voyager747 (03.03.2013 10:55)
    czasami bywają u nas takie, dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (03.03.2013 0:25)
    czy ja wiem
  8. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 22:40)
    nie, bo to już jeden zakręt i pas, za zakrętem start
  9. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 22:31)
    dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 22:18)
    tak i chłodno