Komentarze użytkownika voyager747, strona 575
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
piękne fota
-
musisz zobaczyć, polecam
-
dzięki
-
zdecydowanie, na żywo wygląda niesamowicie
-
to za płotem lotniska :)
-
czasami bywają u nas takie, dzięki
-
czy ja wiem
-
nie, bo to już jeden zakręt i pas, za zakrętem start
-
dzięki
-
tak i chłodno
-
piękne fota
-
musisz zobaczyć, polecam
-
dzięki
-
zdecydowanie, na żywo wygląda niesamowicie
-
to za płotem lotniska :)
-
czasami bywają u nas takie, dzięki
-
czy ja wiem
-
nie, bo to już jeden zakręt i pas, za zakrętem start
-
dzięki
-
tak i chłodno