Komentarze użytkownika voyager747, strona 577

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 11:46)
    dzięki, raz mi się udało takie zdjęcie zrobić
  2. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 11:45)
    jest niezły :)
  3. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 11:45)
    dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 11:45)
    i jedno i drugie :) dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 2:13)
    jak my byliśmy w czerwcu 2007, to też nie było lwów
  6. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 0:49)
    a, idę sobie skoro nie chcesz gadać :(
  7. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 0:15)
    chłodno nie jest :)
  8. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 0:12)
    oj, taki widok to raczej pożar
  9. voyager747
    voyager747 (02.03.2013 0:11)
    Andaluzja bez Grenady ?
  10. voyager747
    voyager747 (01.03.2013 23:48)
    cudna jest