Komentarze użytkownika voyager747, strona 577
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki, raz mi się udało takie zdjęcie zrobić
-
jest niezły :)
-
dzięki
-
i jedno i drugie :) dzięki
-
jak my byliśmy w czerwcu 2007, to też nie było lwów
-
a, idę sobie skoro nie chcesz gadać :(
-
chłodno nie jest :)
-
oj, taki widok to raczej pożar
-
Andaluzja bez Grenady ?
-
cudna jest
-
dzięki, raz mi się udało takie zdjęcie zrobić
-
jest niezły :)
-
dzięki
-
i jedno i drugie :) dzięki
-
jak my byliśmy w czerwcu 2007, to też nie było lwów
-
a, idę sobie skoro nie chcesz gadać :(
-
chłodno nie jest :)
-
oj, taki widok to raczej pożar
-
Andaluzja bez Grenady ?
-
cudna jest