Komentarze użytkownika voyager747, strona 578
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
i tak lubię, kąpać się można bezpiecznie, a na fale popatrzeć
-
wiesz jak trudno było do niego trafić, wiedziałem że jest przy autostradzie, ale nie wiedziałem jak zjechać i dojechac do niego, potem przez krzaki, cały się podrapałem
-
ok, to raz na jakiś czas :)
-
dzięki
-
dzięki
-
może będą latać, ale nie wiadomo kiedy, dzięki
-
:)
-
dzięki
-
:)
-
super
-
i tak lubię, kąpać się można bezpiecznie, a na fale popatrzeć
-
wiesz jak trudno było do niego trafić, wiedziałem że jest przy autostradzie, ale nie wiedziałem jak zjechać i dojechac do niego, potem przez krzaki, cały się podrapałem
-
ok, to raz na jakiś czas :)
-
dzięki
-
dzięki
-
może będą latać, ale nie wiadomo kiedy, dzięki
-
:)
-
dzięki
-
:)
-
super