Komentarze użytkownika voyager747, strona 578

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (01.03.2013 23:46)
    i tak lubię, kąpać się można bezpiecznie, a na fale popatrzeć
  2. voyager747
    voyager747 (01.03.2013 22:15)
    wiesz jak trudno było do niego trafić, wiedziałem że jest przy autostradzie, ale nie wiedziałem jak zjechać i dojechac do niego, potem przez krzaki, cały się podrapałem
  3. voyager747
    voyager747 (01.03.2013 21:08)
    ok, to raz na jakiś czas :)
  4. voyager747
    voyager747 (01.03.2013 20:53)
    dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (01.03.2013 17:10)
    dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (01.03.2013 17:09)
    może będą latać, ale nie wiadomo kiedy, dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (01.03.2013 17:08)
    :)
  8. voyager747
    voyager747 (01.03.2013 17:08)
    dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (01.03.2013 17:07)
    :)
  10. voyager747
    voyager747 (01.03.2013 14:00)
    super