Komentarze użytkownika voyager747, strona 570
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
czasami tak bywa, a teraz nie ma ludzi, może coś się na serwerach robi nocą, mamy noc :)
-
nie dziwię się, ja bym tak samo zrobił :) Marek pewnie się dziwił: po co tyle fot :)
-
też bym tak posiedział, kolejki są do ławeczek ? :)
-
trzymaj mocno! ostatnio nie mam szczęścia za bardzo
-
ławeczka fajna z takim widokiem
-
naturalna ramka, super
-
hm... może będę miał okazję sprawdzić :)
-
Hm... to może pomyślała, że to brat :)
-
My też, nie było słonka i zdjęcia wyszły takie sobie
-
ostry ? :)
-
czasami tak bywa, a teraz nie ma ludzi, może coś się na serwerach robi nocą, mamy noc :)
-
nie dziwię się, ja bym tak samo zrobił :) Marek pewnie się dziwił: po co tyle fot :)
-
też bym tak posiedział, kolejki są do ławeczek ? :)
-
trzymaj mocno! ostatnio nie mam szczęścia za bardzo
-
ławeczka fajna z takim widokiem
-
naturalna ramka, super
-
hm... może będę miał okazję sprawdzić :)
-
Hm... to może pomyślała, że to brat :)
-
My też, nie było słonka i zdjęcia wyszły takie sobie
-
ostry ? :)