Komentarze użytkownika voyager747, strona 570

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (06.03.2013 1:40)
    czasami tak bywa, a teraz nie ma ludzi, może coś się na serwerach robi nocą, mamy noc :)
  2. voyager747
    voyager747 (06.03.2013 1:23)
    nie dziwię się, ja bym tak samo zrobił :) Marek pewnie się dziwił: po co tyle fot :)
  3. voyager747
    voyager747 (06.03.2013 1:22)
    też bym tak posiedział, kolejki są do ławeczek ? :)
  4. voyager747
    voyager747 (06.03.2013 1:21)
    trzymaj mocno! ostatnio nie mam szczęścia za bardzo
  5. voyager747
    voyager747 (06.03.2013 1:12)
    ławeczka fajna z takim widokiem
  6. voyager747
    voyager747 (06.03.2013 1:11)
    naturalna ramka, super
  7. voyager747
    voyager747 (06.03.2013 1:10)
    hm... może będę miał okazję sprawdzić :)
  8. voyager747
    voyager747 (06.03.2013 1:10)
    Hm... to może pomyślała, że to brat :)
  9. voyager747
    voyager747 (06.03.2013 1:09)
    My też, nie było słonka i zdjęcia wyszły takie sobie
  10. voyager747
    voyager747 (06.03.2013 0:59)
    ostry ? :)