Komentarze użytkownika voyager747, strona 572

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (05.03.2013 19:50)
    mało brakuje, ale chmurki i kadr super
  2. voyager747
    voyager747 (05.03.2013 19:25)
    a ja zdjeć szukałem nowych :)
  3. voyager747
    voyager747 (05.03.2013 17:39)
    :)
  4. voyager747
    voyager747 (05.03.2013 17:31)
    dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (05.03.2013 17:29)
    super, jakiś dwusilnkikowy
  6. voyager747
    voyager747 (05.03.2013 17:28)
    ale fajnie
  7. voyager747
    voyager747 (05.03.2013 0:32)
    wiem, żałuję, a Judas to ja lubię :) może następnym razem
  8. voyager747
    voyager747 (05.03.2013 0:31)
    dzięki :)
  9. voyager747
    voyager747 (05.03.2013 0:31)
    tam jest fajnie, nic dziwnego że tyle znanych osób ma tam domy :) dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (05.03.2013 0:08)
    :)