Komentarze użytkownika voyager747, strona 569
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
nie ma lekko :)
-
jesteś aktywna w tym tygodniu, duża :)
-
dzięki :)
-
:)
-
na razie nie musisz, wrócisz jak będzie ciepełko
-
tak, tylko ja parasola nie biorę :)
-
nie, może coś konserwują, przetwarzanie danych itp. nie ma 30 stopni, jest 0.8 C i 1.47 :)
-
chyba, że będzie lało, to wiesz... :)
-
wiem, wiem :)
-
dzięki za Bali
-
nie ma lekko :)
-
jesteś aktywna w tym tygodniu, duża :)
-
dzięki :)
-
:)
-
na razie nie musisz, wrócisz jak będzie ciepełko
-
tak, tylko ja parasola nie biorę :)
-
nie, może coś konserwują, przetwarzanie danych itp. nie ma 30 stopni, jest 0.8 C i 1.47 :)
-
chyba, że będzie lało, to wiesz... :)
-
wiem, wiem :)
-
dzięki za Bali