Komentarze użytkownika voyager747, strona 568
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
trochę pożyła babinka :)
-
hm... nie wiem :)
-
pamiętam je, byłem ze 100 lat temu :)
-
dzięki
-
U nas w Polsce niedawno wprowadzili zakazy palenia na przystankach i w innych miejscach, trochę się poprawiło, ale parę razy mi się zdarzyło prosić kogoś by nie palił, najczęściej reakcje są agresywne.
Z drugiej strony jak ostatnio byłem w Marsylii, Rzymie, Frankfurcie, to tam więcej palaczy niż u nas.
Najczęściej to Pakistańczycy, Turcy, Algierczycy itp. We Frankfurcie każdy sklepikarz ( nie Niemiec) stał przed swoim sklepem ze śmierdzącą fajką, w Rzymie podobnie :)
Tak samo jest w Grecji czy Turcji, to chyba jednak im dalej na południe u nas w Europie tym więcej palaczy, przecież w takich krajach skandynawskich jest mniej palaczy.
-
brawo, ja też nie i walczę z palaczami w miejscach publicznych :)
-
dzięki duża Ireno :)
-
super
-
na rowerze, to ojciec Mateusz :)
-
teraz mogę lepiej odszumić niż w ACDSee, to i efekt inny :)
-
trochę pożyła babinka :)
-
hm... nie wiem :)
-
pamiętam je, byłem ze 100 lat temu :)
-
dzięki
-
U nas w Polsce niedawno wprowadzili zakazy palenia na przystankach i w innych miejscach, trochę się poprawiło, ale parę razy mi się zdarzyło prosić kogoś by nie palił, najczęściej reakcje są agresywne.
Z drugiej strony jak ostatnio byłem w Marsylii, Rzymie, Frankfurcie, to tam więcej palaczy niż u nas.
Najczęściej to Pakistańczycy, Turcy, Algierczycy itp. We Frankfurcie każdy sklepikarz ( nie Niemiec) stał przed swoim sklepem ze śmierdzącą fajką, w Rzymie podobnie :)
Tak samo jest w Grecji czy Turcji, to chyba jednak im dalej na południe u nas w Europie tym więcej palaczy, przecież w takich krajach skandynawskich jest mniej palaczy. -
brawo, ja też nie i walczę z palaczami w miejscach publicznych :)
-
dzięki duża Ireno :)
-
super
-
na rowerze, to ojciec Mateusz :)
-
teraz mogę lepiej odszumić niż w ACDSee, to i efekt inny :)