Komentarze użytkownika voyager747, strona 571

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (06.03.2013 0:47)
    :)
  2. voyager747
    voyager747 (06.03.2013 0:46)
    nam też :) te szaszłyczki małe też lubiłem
  3. voyager747
    voyager747 (06.03.2013 0:46)
    oj tak, główny punkt programu
  4. voyager747
    voyager747 (06.03.2013 0:45)
    pomyślała, że może samotna czy coś :)
  5. voyager747
    voyager747 (06.03.2013 0:45)
    dobra klientka :)
  6. voyager747
    voyager747 (06.03.2013 0:44)
    trzeba uważać, nam nic nie zginęło
  7. voyager747
    voyager747 (06.03.2013 0:43)
    dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (05.03.2013 22:48)
    jedna jest szkoła prawidłowa, nie można zostawiać korzonków w ziemi :)
  9. voyager747
    voyager747 (05.03.2013 22:38)
    a, ścinać nie można, trzeba delikatnie wykręcać :)
  10. voyager747
    voyager747 (05.03.2013 22:38)
    pychotka :)