Komentarze użytkownika voyager747, strona 571
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
:)
-
nam też :) te szaszłyczki małe też lubiłem
-
oj tak, główny punkt programu
-
pomyślała, że może samotna czy coś :)
-
dobra klientka :)
-
trzeba uważać, nam nic nie zginęło
-
dzięki
-
jedna jest szkoła prawidłowa, nie można zostawiać korzonków w ziemi :)
-
a, ścinać nie można, trzeba delikatnie wykręcać :)
-
pychotka :)
-
:)
-
nam też :) te szaszłyczki małe też lubiłem
-
oj tak, główny punkt programu
-
pomyślała, że może samotna czy coś :)
-
dobra klientka :)
-
trzeba uważać, nam nic nie zginęło
-
dzięki
-
jedna jest szkoła prawidłowa, nie można zostawiać korzonków w ziemi :)
-
a, ścinać nie można, trzeba delikatnie wykręcać :)
-
pychotka :)