Komentarze użytkownika voyager747, strona 567

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 10:50)
    to nasza ulubiona plaża, kawałek od hotelu, ale warto było iść, dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 1:50)
    tak, coś w tym stylu, a Ty miałaś wklejać, a nie oglądać :) dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 1:19)
    w istocie :) dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (08.03.2013 23:49)
    dokładnie, na dzikim zachodzie
  5. voyager747
    voyager747 (08.03.2013 23:19)
    dzięki za FRA
  6. voyager747
    voyager747 (08.03.2013 23:19)
    na i z lotniska jeździłem pociągiem
  7. voyager747
    voyager747 (08.03.2013 20:17)
    bryczka
  8. voyager747
    voyager747 (08.03.2013 20:16)
    wiek emerytalny podnoszą ciągle
  9. voyager747
    voyager747 (08.03.2013 20:11)
    super, chciałbym tam być teraz
  10. voyager747
    voyager747 (08.03.2013 18:37)
    witaj