Komentarze użytkownika voyager747, strona 567
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
to nasza ulubiona plaża, kawałek od hotelu, ale warto było iść, dzięki
-
tak, coś w tym stylu, a Ty miałaś wklejać, a nie oglądać :) dzięki
-
w istocie :) dzięki
-
dokładnie, na dzikim zachodzie
-
dzięki za FRA
-
na i z lotniska jeździłem pociągiem
-
bryczka
-
wiek emerytalny podnoszą ciągle
-
super, chciałbym tam być teraz
-
witaj
-
to nasza ulubiona plaża, kawałek od hotelu, ale warto było iść, dzięki
-
tak, coś w tym stylu, a Ty miałaś wklejać, a nie oglądać :) dzięki
-
w istocie :) dzięki
-
dokładnie, na dzikim zachodzie
-
dzięki za FRA
-
na i z lotniska jeździłem pociągiem
-
bryczka
-
wiek emerytalny podnoszą ciągle
-
super, chciałbym tam być teraz
-
witaj