Komentarze użytkownika voyager747, strona 566

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 10:59)
    pięknie
  2. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 10:56)
    ++++++++++
  3. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 10:56)
    ale tam fajnie
  4. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 10:56)
    kosmos
  5. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 10:55)
    to było w zagadkach
  6. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 10:54)
    po tym z antenka rozpoznałem w zagadkach gdzie to :)
  7. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 10:54)
    lubię wysokie
  8. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 10:53)
    fajne, można focić od strony morza
  9. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 10:52)
    i dobrze
  10. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 10:52)
    będę pamiętał jakby co :)