Komentarze użytkownika voyager747, strona 565
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
ta nie taka okazała jak w Barcelonie czy Las Vegas, ale dzieci się cieszyły :) ja mieszkam na Mokotowie
-
wiemy o tym :) kiedyś nie było takich luksusów
-
tylko ja? dzięki :)
-
moje ulubione chmurki
-
ja chcę :) jak dawałem plusa, to było 0, tak apropos podium :)
-
to już chyba całą masz zwiedzoną :)
-
taką zagadkę to bym od razu zgadł :)
-
chmurki na niebie, chmurki na dole, super
-
niezły
-
to Marka ? :)
-
ta nie taka okazała jak w Barcelonie czy Las Vegas, ale dzieci się cieszyły :) ja mieszkam na Mokotowie
-
wiemy o tym :) kiedyś nie było takich luksusów
-
tylko ja? dzięki :)
-
moje ulubione chmurki
-
ja chcę :) jak dawałem plusa, to było 0, tak apropos podium :)
-
to już chyba całą masz zwiedzoną :)
-
taką zagadkę to bym od razu zgadł :)
-
chmurki na niebie, chmurki na dole, super
-
niezły
-
to Marka ? :)