Komentarze użytkownika voyager747, strona 565

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 16:41)
    ta nie taka okazała jak w Barcelonie czy Las Vegas, ale dzieci się cieszyły :) ja mieszkam na Mokotowie
  2. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 12:37)
    wiemy o tym :) kiedyś nie było takich luksusów
  3. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 12:32)
    tylko ja? dzięki :)
  4. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 12:08)
    moje ulubione chmurki
  5. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 12:07)
    ja chcę :) jak dawałem plusa, to było 0, tak apropos podium :)
  6. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 11:23)
    to już chyba całą masz zwiedzoną :)
  7. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 11:19)
    taką zagadkę to bym od razu zgadł :)
  8. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 11:12)
    chmurki na niebie, chmurki na dole, super
  9. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 11:11)
    niezły
  10. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 11:00)
    to Marka ? :)