Komentarze użytkownika voyager747, strona 564
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
to agawy
-
i jaki gorący piasek, Ci mówię :)
-
to robiła żona :)
-
tak, to jest mniejsza plaża i na tę chodziliśmy, woda cieplutka
-
i jadę z zapasów dyskowych :)
-
też byliśmy w 2000r., jechaliśmy z Alanya'i to chyba jeszcze dalej
-
No ja też nie, dlatego robiłem zdjęcia :) To był koniec czerwca, my chodziliśmy na tę inna plażę, mniej zatłoczoną w zatoczce
-
pięknie tam, nie da się ukryć
-
tu bym podreptał chętnie
-
jak dawałem plusa, to był 0, to chyba nie jednak, ale co mi tam, mogę być ostatni
-
to agawy
-
i jaki gorący piasek, Ci mówię :)
-
to robiła żona :)
-
tak, to jest mniejsza plaża i na tę chodziliśmy, woda cieplutka
-
i jadę z zapasów dyskowych :)
-
też byliśmy w 2000r., jechaliśmy z Alanya'i to chyba jeszcze dalej
-
No ja też nie, dlatego robiłem zdjęcia :) To był koniec czerwca, my chodziliśmy na tę inna plażę, mniej zatłoczoną w zatoczce
-
pięknie tam, nie da się ukryć
-
tu bym podreptał chętnie
-
jak dawałem plusa, to był 0, to chyba nie jednak, ale co mi tam, mogę być ostatni