Komentarze użytkownika voyager747, strona 564

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:01)
    to agawy
  2. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:00)
    i jaki gorący piasek, Ci mówię :)
  3. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 20:59)
    to robiła żona :)
  4. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 20:58)
    tak, to jest mniejsza plaża i na tę chodziliśmy, woda cieplutka
  5. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 20:56)
    i jadę z zapasów dyskowych :)
  6. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 19:43)
    też byliśmy w 2000r., jechaliśmy z Alanya'i to chyba jeszcze dalej
  7. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 18:58)
    No ja też nie, dlatego robiłem zdjęcia :) To był koniec czerwca, my chodziliśmy na tę inna plażę, mniej zatłoczoną w zatoczce
  8. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 18:13)
    pięknie tam, nie da się ukryć
  9. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 18:05)
    tu bym podreptał chętnie
  10. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 16:43)
    jak dawałem plusa, to był 0, to chyba nie jednak, ale co mi tam, mogę być ostatni