Komentarze użytkownika voyager747, strona 563
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
boje może też :) nigdy tak długo nie byliśmy na plaży jak tam
-
dzięki
-
tak i jeszcze trzeba go było nosić na plażę, bo nie chciał iść :)
-
ja tylko zdjęcia przyszedłem zrobić, a żona z synem siedzieli sobie w parku, w cieniu :) niektórym jak widać nie przeszkadza
-
:)
-
celowałem trochę :)
-
były olbrzymie
-
szybko, ale fajne tam było po gdzieś do 21.30 można było się kąpać, po kolacji :)
-
wzorkami, sorry
-
biały z wzrokami :)
-
boje może też :) nigdy tak długo nie byliśmy na plaży jak tam
-
dzięki
-
tak i jeszcze trzeba go było nosić na plażę, bo nie chciał iść :)
-
ja tylko zdjęcia przyszedłem zrobić, a żona z synem siedzieli sobie w parku, w cieniu :) niektórym jak widać nie przeszkadza
-
:)
-
celowałem trochę :)
-
były olbrzymie
-
szybko, ale fajne tam było po gdzieś do 21.30 można było się kąpać, po kolacji :)
-
wzorkami, sorry
-
biały z wzrokami :)