Komentarze użytkownika voyager747, strona 563

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:17)
    boje może też :) nigdy tak długo nie byliśmy na plaży jak tam
  2. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:15)
    dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:15)
    tak i jeszcze trzeba go było nosić na plażę, bo nie chciał iść :)
  4. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:14)
    ja tylko zdjęcia przyszedłem zrobić, a żona z synem siedzieli sobie w parku, w cieniu :) niektórym jak widać nie przeszkadza
  5. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:10)
    :)
  6. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:08)
    celowałem trochę :)
  7. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:07)
    były olbrzymie
  8. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:06)
    szybko, ale fajne tam było po gdzieś do 21.30 można było się kąpać, po kolacji :)
  9. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:04)
    wzorkami, sorry
  10. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:04)
    biały z wzrokami :)