Komentarze użytkownika voyager747, strona 562
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
fajny
-
wszystko co się da
-
wszyscy co są tam na plaży przechodzili tędy :)
-
nie mogłem, bo zaraz by było 4 innych, a tam po lewej jest ta zatłoczona plaża właśnie
-
dokładnie, a nasz 20 kg, a do plaży kawałek
-
chmurek to tam było mało
-
już się na iinym portalu nabijaliśmy, że to kij bilardowy :)
-
dzięki
-
byłem tam gdzieś w 1984 roku
-
:)
-
fajny
-
wszystko co się da
-
wszyscy co są tam na plaży przechodzili tędy :)
-
nie mogłem, bo zaraz by było 4 innych, a tam po lewej jest ta zatłoczona plaża właśnie
-
dokładnie, a nasz 20 kg, a do plaży kawałek
-
chmurek to tam było mało
-
już się na iinym portalu nabijaliśmy, że to kij bilardowy :)
-
dzięki
-
byłem tam gdzieś w 1984 roku
-
:)