Komentarze użytkownika voyager747, strona 562

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 23:04)
    fajny
  2. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:49)
    wszystko co się da
  3. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:48)
    wszyscy co są tam na plaży przechodzili tędy :)
  4. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:39)
    nie mogłem, bo zaraz by było 4 innych, a tam po lewej jest ta zatłoczona plaża właśnie
  5. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:31)
    dokładnie, a nasz 20 kg, a do plaży kawałek
  6. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:21)
    chmurek to tam było mało
  7. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:20)
    już się na iinym portalu nabijaliśmy, że to kij bilardowy :)
  8. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:20)
    dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:18)
    byłem tam gdzieś w 1984 roku
  10. voyager747
    voyager747 (09.03.2013 21:17)
    :)