Komentarze użytkownika voyager747, strona 551
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
tu miałem niestety wszystko pod słońce
-
to Casa Amatller
-
dzięki, jeśli chcesz poplażować, to Majorka, a jeśli widoki, to Madera
-
bo trzeba suwakami ruszać od HUE i się takie robi :)
-
myślisz ? :)
-
dzięki
-
fajnie, że lecicie do Barcelony, moja Barcelona jest słaba, byliśmy krótko samochodem i z młodym, to za dużo nie zobaczyliśmy, ale tutaj jest mnóstwo fajnych Barcelon :) Ostatnisa chyba u timu, polecam :) dzięki za odwiedziny
-
:)
-
teraz ?
-
nie :)
-
tu miałem niestety wszystko pod słońce
-
to Casa Amatller
-
dzięki, jeśli chcesz poplażować, to Majorka, a jeśli widoki, to Madera
-
bo trzeba suwakami ruszać od HUE i się takie robi :)
-
myślisz ? :)
-
dzięki
-
fajnie, że lecicie do Barcelony, moja Barcelona jest słaba, byliśmy krótko samochodem i z młodym, to za dużo nie zobaczyliśmy, ale tutaj jest mnóstwo fajnych Barcelon :) Ostatnisa chyba u timu, polecam :) dzięki za odwiedziny
-
:)
-
teraz ?
-
nie :)