Komentarze użytkownika voyager747, strona 551

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 10:36)
    tu miałem niestety wszystko pod słońce
  2. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 10:34)
    to Casa Amatller
  3. voyager747
    voyager747 (14.03.2013 23:23)
    dzięki, jeśli chcesz poplażować, to Majorka, a jeśli widoki, to Madera
  4. voyager747
    voyager747 (14.03.2013 23:10)
    bo trzeba suwakami ruszać od HUE i się takie robi :)
  5. voyager747
    voyager747 (14.03.2013 23:05)
    myślisz ? :)
  6. voyager747
    voyager747 (14.03.2013 22:40)
    dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (14.03.2013 22:15)
    fajnie, że lecicie do Barcelony, moja Barcelona jest słaba, byliśmy krótko samochodem i z młodym, to za dużo nie zobaczyliśmy, ale tutaj jest mnóstwo fajnych Barcelon :) Ostatnisa chyba u timu, polecam :) dzięki za odwiedziny
  8. voyager747
    voyager747 (14.03.2013 22:13)
    :)
  9. voyager747
    voyager747 (14.03.2013 22:13)
    teraz ?
  10. voyager747
    voyager747 (14.03.2013 22:06)
    nie :)