Komentarze użytkownika voyager747, strona 553
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dobry pomysł, tylko że tam mało miejsca na podłodze
-
to fajnie, pojawiaj się i nie znikaj :)
-
nie, tylko stare, ale jak ciągle pokazują w tv, to mi się przypomina, że coś można dokleić :)
-
no problema :)
-
oo, zdolniacha :) my jakoś nie próbowaliśmy, na Bali mieliśmy auto z kierowcą
-
dzięki
-
dzięki
-
Edyta, to Ty ? witaj, dzięki
-
dzięki, kopę lat
-
LIS, dzięki
-
dobry pomysł, tylko że tam mało miejsca na podłodze
-
to fajnie, pojawiaj się i nie znikaj :)
-
nie, tylko stare, ale jak ciągle pokazują w tv, to mi się przypomina, że coś można dokleić :)
-
no problema :)
-
oo, zdolniacha :) my jakoś nie próbowaliśmy, na Bali mieliśmy auto z kierowcą
-
dzięki
-
dzięki
-
Edyta, to Ty ? witaj, dzięki
-
dzięki, kopę lat
-
LIS, dzięki