Komentarze użytkownika voyager747, strona 550

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 10:45)
    dzięki za wizytę
  2. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 10:45)
    :) znowu ja
  3. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 10:42)
    dokładnie, dwa nasze :)
  4. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 10:42)
    ja też nigdzie nie widziałem czegoś takiego
  5. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 10:39)
    Kapitanat portu
  6. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 10:39)
    :)
  7. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 10:39)
    Kapitanat portu
  8. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 10:37)
    Torre Agbar (pl. Wieża Agbar) – biurowiec wzniesiony w latach 2001-2004 na Plaça
    de les Glòries Catalanes w dzielnicy Poblenou w Barcelonie według projektu
    francuskiego architekta Jeana Nouvela. Oficjalne otwarcie biurowca miało miejsce
    w czerwcu 2005, zaś 16 października tego samego roku pracę w budynku oficjalnie
    zainaugurował król Hiszpanii Juan Carlos I. Nazwa Torre Agbar wywodzi się od
    nazwy przedsiębiorstwa będącego właścicielem obiektu, Grupo Agba
  9. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 10:36)
    :)
  10. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 10:36)
    dzięki