Komentarze użytkownika voyager747, strona 550
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki za wizytę
-
:) znowu ja
-
dokładnie, dwa nasze :)
-
ja też nigdzie nie widziałem czegoś takiego
-
Kapitanat portu
-
:)
-
Kapitanat portu
-
Torre Agbar (pl. Wieża Agbar) – biurowiec wzniesiony w latach 2001-2004 na Plaça
de les Glòries Catalanes w dzielnicy Poblenou w Barcelonie według projektu
francuskiego architekta Jeana Nouvela. Oficjalne otwarcie biurowca miało miejsce
w czerwcu 2005, zaś 16 października tego samego roku pracę w budynku oficjalnie
zainaugurował król Hiszpanii Juan Carlos I. Nazwa Torre Agbar wywodzi się od
nazwy przedsiębiorstwa będącego właścicielem obiektu, Grupo Agba
-
:)
-
dzięki
-
dzięki za wizytę
-
:) znowu ja
-
dokładnie, dwa nasze :)
-
ja też nigdzie nie widziałem czegoś takiego
-
Kapitanat portu
-
:)
-
Kapitanat portu
-
Torre Agbar (pl. Wieża Agbar) – biurowiec wzniesiony w latach 2001-2004 na Plaça
de les Glòries Catalanes w dzielnicy Poblenou w Barcelonie według projektu
francuskiego architekta Jeana Nouvela. Oficjalne otwarcie biurowca miało miejsce
w czerwcu 2005, zaś 16 października tego samego roku pracę w budynku oficjalnie
zainaugurował król Hiszpanii Juan Carlos I. Nazwa Torre Agbar wywodzi się od
nazwy przedsiębiorstwa będącego właścicielem obiektu, Grupo Agba -
:)
-
dzięki