Komentarze użytkownika voyager747, strona 549
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
zdjęcia jak zwykle bardzo fajne, aż miło popatrzeć
-
widać
-
Travel Service 737-7800
-
też dziękuję za Hiszpanię
-
o, widzę że już się cieszą :) pozdr.
-
dzięki, Czaru, czekamy na Ciebie
-
ta starsza część Sagrady jest fajniejsza moim zdaniem
-
na pewno się ucieszą :)
-
dzięki
-
dzięki za odwiedziny
-
zdjęcia jak zwykle bardzo fajne, aż miło popatrzeć
-
widać
-
Travel Service 737-7800
-
też dziękuję za Hiszpanię
-
o, widzę że już się cieszą :) pozdr.
-
dzięki, Czaru, czekamy na Ciebie
-
ta starsza część Sagrady jest fajniejsza moim zdaniem
-
na pewno się ucieszą :)
-
dzięki
-
dzięki za odwiedziny