Komentarze użytkownika voyager747, strona 552

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (14.03.2013 22:06)
    może Grecji przypłynął :)
  2. voyager747
    voyager747 (14.03.2013 22:06)
    dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (14.03.2013 22:05)
    może od wiatru :)
  4. voyager747
    voyager747 (14.03.2013 22:05)
    a jak ja :)
  5. voyager747
    voyager747 (14.03.2013 22:05)
    o, czyli to nie tylko ja tak uważam :)
  6. voyager747
    voyager747 (14.03.2013 22:04)
    dokładnie
  7. voyager747
    voyager747 (14.03.2013 20:45)
    o tak, zdecydowanie, a słonko idealnie za plecami, dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (14.03.2013 17:56)
    dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (14.03.2013 17:37)
    dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (14.03.2013 17:37)
    aż się boję po ile by były bilety, już są po 16 euro :)