Komentarze użytkownika voyager747, strona 552
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
może Grecji przypłynął :)
-
dzięki
-
może od wiatru :)
-
a jak ja :)
-
o, czyli to nie tylko ja tak uważam :)
-
dokładnie
-
o tak, zdecydowanie, a słonko idealnie za plecami, dzięki
-
dzięki
-
dzięki
-
aż się boję po ile by były bilety, już są po 16 euro :)
-
może Grecji przypłynął :)
-
dzięki
-
może od wiatru :)
-
a jak ja :)
-
o, czyli to nie tylko ja tak uważam :)
-
dokładnie
-
o tak, zdecydowanie, a słonko idealnie za plecami, dzięki
-
dzięki
-
dzięki
-
aż się boję po ile by były bilety, już są po 16 euro :)