Komentarze użytkownika voyager747, strona 548
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
jest fajny, tylko trudno go dobrze zrobić, bo się krzywi okropnie
-
i udało się ?
-
tak, przy tym galeonie też go widać
-
robiłem co się da, ale zbyt zadowolony nie jestem
-
nie wiedzieli ? kiszka
-
i księżyc :) dzięki
-
dzięki
-
a już myślałem :)
-
no nie wiem, pod Sagradą stały sobie
-
trzymam Cię za słowo
-
jest fajny, tylko trudno go dobrze zrobić, bo się krzywi okropnie
-
i udało się ?
-
tak, przy tym galeonie też go widać
-
robiłem co się da, ale zbyt zadowolony nie jestem
-
nie wiedzieli ? kiszka
-
i księżyc :) dzięki
-
dzięki
-
a już myślałem :)
-
no nie wiem, pod Sagradą stały sobie
-
trzymam Cię za słowo