Komentarze użytkownika voyager747, strona 548

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 20:14)
    jest fajny, tylko trudno go dobrze zrobić, bo się krzywi okropnie
  2. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 20:12)
    i udało się ?
  3. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 20:12)
    tak, przy tym galeonie też go widać
  4. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 20:11)
    robiłem co się da, ale zbyt zadowolony nie jestem
  5. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 20:11)
    nie wiedzieli ? kiszka
  6. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 20:03)
    i księżyc :) dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 20:02)
    dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 19:56)
    a już myślałem :)
  9. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 19:33)
    no nie wiem, pod Sagradą stały sobie
  10. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 19:07)
    trzymam Cię za słowo