Komentarze użytkownika voyager747, strona 547
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
taki to był architekt
-
może dożyjemy kiedyś
-
dzięki
-
a ja focić :) dzięki
-
nie wiadomo na co patrzeć, dzięki
-
tak, pływająca, są rejsy
-
to widziałem na 100 %
-
KLM ma niebieskie, Korean też :)
-
to pewnie ją widziałem
-
lipa, pewnie nie wygrał
-
taki to był architekt
-
może dożyjemy kiedyś
-
dzięki
-
a ja focić :) dzięki
-
nie wiadomo na co patrzeć, dzięki
-
tak, pływająca, są rejsy
-
to widziałem na 100 %
-
KLM ma niebieskie, Korean też :)
-
to pewnie ją widziałem
-
lipa, pewnie nie wygrał