Komentarze użytkownika voyager747, strona 547

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (16.03.2013 15:54)
    taki to był architekt
  2. voyager747
    voyager747 (16.03.2013 15:52)
    może dożyjemy kiedyś
  3. voyager747
    voyager747 (16.03.2013 15:51)
    dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (16.03.2013 15:51)
    a ja focić :) dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (16.03.2013 15:50)
    nie wiadomo na co patrzeć, dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (16.03.2013 15:50)
    tak, pływająca, są rejsy
  7. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 20:26)
    to widziałem na 100 %
  8. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 20:22)
    KLM ma niebieskie, Korean też :)
  9. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 20:17)
    to pewnie ją widziałem
  10. voyager747
    voyager747 (15.03.2013 20:16)
    lipa, pewnie nie wygrał