Komentarze użytkownika voyager747, strona 537

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 14:51)
    dzięki, to "samolotowym"
  2. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 14:50)
    :)
  3. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 14:50)
    dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 14:49)
    dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 14:49)
    tak, mogłem trochę wyprostować, ale wtedy jeszcze nie umiałem :)
  6. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 14:49)
    lepiej nie potrafię :)
  7. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 14:48)
    wszędzie teraz kryzys :(
  8. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 14:48)
    dokładnie
  9. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 14:48)
    na Expo szykowali wszystko tam
  10. voyager747
    voyager747 (23.03.2013 0:52)
    myślę, że jednak warto spojrzeć na to swoimi oczyma :)