Komentarze użytkownika voyager747, strona 537
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki, to "samolotowym"
-
:)
-
dzięki
-
dzięki
-
tak, mogłem trochę wyprostować, ale wtedy jeszcze nie umiałem :)
-
lepiej nie potrafię :)
-
wszędzie teraz kryzys :(
-
dokładnie
-
na Expo szykowali wszystko tam
-
myślę, że jednak warto spojrzeć na to swoimi oczyma :)
-
dzięki, to "samolotowym"
-
:)
-
dzięki
-
dzięki
-
tak, mogłem trochę wyprostować, ale wtedy jeszcze nie umiałem :)
-
lepiej nie potrafię :)
-
wszędzie teraz kryzys :(
-
dokładnie
-
na Expo szykowali wszystko tam
-
myślę, że jednak warto spojrzeć na to swoimi oczyma :)