Komentarze użytkownika voyager747, strona 539

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (21.03.2013 18:58)
    dzięki, tych słabszych nie wklejam :)
  2. voyager747
    voyager747 (21.03.2013 18:30)
    też ciemna
  3. voyager747
    voyager747 (21.03.2013 18:08)
    to mam jeszcze sporo takich nieostrych, tylko nie wklejałem, bo wstyd :)
  4. voyager747
    voyager747 (21.03.2013 18:06)
    trochę nieostro, bo z łapy i ciemno już, dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (20.03.2013 22:43)
    dzięki :)
  6. voyager747
    voyager747 (20.03.2013 21:43)
    dopiero do niego jedziemy :)
  7. voyager747
    voyager747 (20.03.2013 21:43)
    u mnie czerwiec
  8. voyager747
    voyager747 (20.03.2013 21:03)
    :)
  9. voyager747
    voyager747 (20.03.2013 21:01)
    w kategorii: ciekawostki
  10. voyager747
    voyager747 (20.03.2013 21:00)
    nie, to palma :)