Komentarze użytkownika voyager747, strona 536

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 14:57)
    dzięki za odwiedzinki :)
  2. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 14:56)
    dzięki za spacerek po Lizbonie, już widzę teraz po roku, jakbym niektóre fotki przerobił, zwłaszcza prostował, wtedy nie potrafiłem :)
    Pozdrawiam
  3. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 14:55)
    jest cudny
  4. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 14:54)
    tak, zdecydowanie
  5. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 14:54)
    mnie też się Lizbona podobała bardzo
  6. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 14:53)
    mają dużo innych symboli
  7. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 14:53)
    :)
  8. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 14:53)
    moje nogi już czasami mówią: dość :)
  9. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 14:52)
    dzięki, mają ich trochę
  10. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 14:51)
    a, tak, teraz miałem gorzej, zero słońca