Komentarze użytkownika voyager747, strona 536
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki za odwiedzinki :)
-
dzięki za spacerek po Lizbonie, już widzę teraz po roku, jakbym niektóre fotki przerobił, zwłaszcza prostował, wtedy nie potrafiłem :)
Pozdrawiam
-
jest cudny
-
tak, zdecydowanie
-
mnie też się Lizbona podobała bardzo
-
mają dużo innych symboli
-
:)
-
moje nogi już czasami mówią: dość :)
-
dzięki, mają ich trochę
-
a, tak, teraz miałem gorzej, zero słońca
-
dzięki za odwiedzinki :)
-
dzięki za spacerek po Lizbonie, już widzę teraz po roku, jakbym niektóre fotki przerobił, zwłaszcza prostował, wtedy nie potrafiłem :)
Pozdrawiam -
jest cudny
-
tak, zdecydowanie
-
mnie też się Lizbona podobała bardzo
-
mają dużo innych symboli
-
:)
-
moje nogi już czasami mówią: dość :)
-
dzięki, mają ich trochę
-
a, tak, teraz miałem gorzej, zero słońca