Komentarze użytkownika voyager747, strona 535

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 18:09)
    sama byś dała radę :)
  2. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 18:09)
    to jest łatwizna, bo REGa widać w całości :)
  3. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 18:08)
    i niebieskie niebo :)
  4. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 18:08)
    dźwigi to do siebie mają, że zawsze włażą w kadr :)
  5. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 15:57)
    British Airways Airbus A319-131, maluszek
  6. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 15:40)
    zdecydowanie, jak przy całej architekturze pstrykanej szerokim kątem
  7. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 15:23)
    tu też bym go wyprostował trochę :)
  8. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 15:22)
    niestety
  9. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 15:22)
    ja teraz inaczej prostuję, to od razu widać, zobacz ostatnie zdjęcia z Lizbony, a pierwsze
  10. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 15:17)
    niestety, nie zawsze się udaje