Komentarze użytkownika voyager747, strona 538
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
a jak ja :)
-
dzięki, widzę po mapce, że byłaś w Ameryce Południowej :) fajnie
-
tak, też się zastanawiałem jak tam się mieszka :)
-
dokleiłem kilka specjalnie dla Ciebie :) dzięki
-
dzięki
-
fajnie
-
dzięki
-
dzięki za barcę
-
niektóre się nie nadają :) albo trzeba nad nimi długo siedzieć
-
dawno nie dziękowałem :) dzięki
-
a jak ja :)
-
dzięki, widzę po mapce, że byłaś w Ameryce Południowej :) fajnie
-
tak, też się zastanawiałem jak tam się mieszka :)
-
dokleiłem kilka specjalnie dla Ciebie :) dzięki
-
dzięki
-
fajnie
-
dzięki
-
dzięki za barcę
-
niektóre się nie nadają :) albo trzeba nad nimi długo siedzieć
-
dawno nie dziękowałem :) dzięki