Komentarze użytkownika voyager747, strona 538

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (22.03.2013 23:06)
    a jak ja :)
  2. voyager747
    voyager747 (22.03.2013 21:53)
    dzięki, widzę po mapce, że byłaś w Ameryce Południowej :) fajnie
  3. voyager747
    voyager747 (22.03.2013 21:19)
    tak, też się zastanawiałem jak tam się mieszka :)
  4. voyager747
    voyager747 (22.03.2013 20:30)
    dokleiłem kilka specjalnie dla Ciebie :) dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (22.03.2013 19:30)
    dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (22.03.2013 19:30)
    fajnie
  7. voyager747
    voyager747 (22.03.2013 19:29)
    dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (21.03.2013 21:58)
    dzięki za barcę
  9. voyager747
    voyager747 (21.03.2013 21:18)
    niektóre się nie nadają :) albo trzeba nad nimi długo siedzieć
  10. voyager747
    voyager747 (21.03.2013 21:16)
    dawno nie dziękowałem :) dzięki