Komentarze użytkownika voyager747, strona 534
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
o, to tego nie widziałem
-
ja wcześniej też nie
-
mój samolotowy
-
się trafiło
-
słońce zasłoniłem nią :)
-
tam to po prostu nie wiadomo na co patrzeć, byłem w szoku
-
a, to luty był, eh...
-
będą, będą soon nowe :)
-
to niedługo wkleję trochę szarego nieba :)
-
wydawało mi się, że Lizbonę już widziałaś, ale może tylko kawałek :) dzięki
-
o, to tego nie widziałem
-
ja wcześniej też nie
-
mój samolotowy
-
się trafiło
-
słońce zasłoniłem nią :)
-
tam to po prostu nie wiadomo na co patrzeć, byłem w szoku
-
a, to luty był, eh...
-
będą, będą soon nowe :)
-
to niedługo wkleję trochę szarego nieba :)
-
wydawało mi się, że Lizbonę już widziałaś, ale może tylko kawałek :) dzięki