Komentarze użytkownika voyager747, strona 534

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 20:17)
    o, to tego nie widziałem
  2. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 20:17)
    ja wcześniej też nie
  3. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 20:16)
    mój samolotowy
  4. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 20:16)
    się trafiło
  5. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 18:42)
    słońce zasłoniłem nią :)
  6. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 18:42)
    tam to po prostu nie wiadomo na co patrzeć, byłem w szoku
  7. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 18:41)
    a, to luty był, eh...
  8. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 18:41)
    będą, będą soon nowe :)
  9. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 18:41)
    to niedługo wkleję trochę szarego nieba :)
  10. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 18:40)
    wydawało mi się, że Lizbonę już widziałaś, ale może tylko kawałek :) dzięki