Komentarze użytkownika voyager747, strona 533
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Ja mam swój ponad 4 lata
-
tak, jest w czym wybierać, chociaż jak jest za dużo, a chce się wszystko, to ciężko
-
no właśnie, a ja mam jakiegoś no name :)
-
tak i to który już :)
-
muszę chyba go wymieć, bo mi już to samo szkiełko się obraca
-
może to miejscowi
-
dzięki
-
oo, to zerknę, dzięki
-
tak, idziesz i focisz :)
-
u nas takich nie ma
-
Ja mam swój ponad 4 lata
-
tak, jest w czym wybierać, chociaż jak jest za dużo, a chce się wszystko, to ciężko
-
no właśnie, a ja mam jakiegoś no name :)
-
tak i to który już :)
-
muszę chyba go wymieć, bo mi już to samo szkiełko się obraca
-
może to miejscowi
-
dzięki
-
oo, to zerknę, dzięki
-
tak, idziesz i focisz :)
-
u nas takich nie ma