Komentarze użytkownika voyager747, strona 533

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 22:24)
    Ja mam swój ponad 4 lata
  2. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 22:24)
    tak, jest w czym wybierać, chociaż jak jest za dużo, a chce się wszystko, to ciężko
  3. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 22:16)
    no właśnie, a ja mam jakiegoś no name :)
  4. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 22:16)
    tak i to który już :)
  5. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 21:12)
    muszę chyba go wymieć, bo mi już to samo szkiełko się obraca
  6. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 21:11)
    może to miejscowi
  7. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 21:10)
    dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 20:34)
    oo, to zerknę, dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 20:31)
    tak, idziesz i focisz :)
  10. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 20:18)
    u nas takich nie ma