Komentarze użytkownika voyager747, strona 532
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki
-
to było chyba pomiędzy 7ą a 8 ą rano w niedzielę, to wiesz... ludzie spali sobie
-
nawet wiosnę bym chciał taką, ale stokrotki już kwitły na trawnikach
-
to drogi, mój to chyba ze 100 kosztował
-
drogi ?
-
tam pogodę miałem super, a w Rzymie już gorzej, a Budapeszt to lipa na maksa
-
zdecydowanie, to jakaś koreańska chyba firma była
-
można
-
wyróżniają się, chociaż dużo białego
-
e, tam to łatwizna, wszyscy takie mają :) dzięki
-
dzięki
-
to było chyba pomiędzy 7ą a 8 ą rano w niedzielę, to wiesz... ludzie spali sobie
-
nawet wiosnę bym chciał taką, ale stokrotki już kwitły na trawnikach
-
to drogi, mój to chyba ze 100 kosztował
-
drogi ?
-
tam pogodę miałem super, a w Rzymie już gorzej, a Budapeszt to lipa na maksa
-
zdecydowanie, to jakaś koreańska chyba firma była
-
można
-
wyróżniają się, chociaż dużo białego
-
e, tam to łatwizna, wszyscy takie mają :) dzięki