Komentarze użytkownika voyager747, strona 532

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 23:09)
    dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 23:08)
    to było chyba pomiędzy 7ą a 8 ą rano w niedzielę, to wiesz... ludzie spali sobie
  3. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 23:06)
    nawet wiosnę bym chciał taką, ale stokrotki już kwitły na trawnikach
  4. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 23:05)
    to drogi, mój to chyba ze 100 kosztował
  5. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 22:54)
    drogi ?
  6. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 22:34)
    tam pogodę miałem super, a w Rzymie już gorzej, a Budapeszt to lipa na maksa
  7. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 22:33)
    zdecydowanie, to jakaś koreańska chyba firma była
  8. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 22:32)
    można
  9. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 22:25)
    wyróżniają się, chociaż dużo białego
  10. voyager747
    voyager747 (25.03.2013 22:25)
    e, tam to łatwizna, wszyscy takie mają :) dzięki