Komentarze użytkownika voyager747, strona 531

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 0:38)
    możemy tylko powzdychać i kupować bilety, bo u nas się nie zobaczy takich
  2. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 0:20)
    ostatnio jak zwiedzałem te miasta: Lizbonę, Barcelonę,Marsylię, nawet Budapeszt, to tak sobie myślałem o wojnie i naszych miastach
  3. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 0:17)
    co robić, starość nie radość :)
  4. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 0:16)
    no tak i to bardzo :) nie dziwię się
  5. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 0:15)
    jak szukałem w necie, to wcale nie są takie rzadkie, ja też pierwszy raz tam
  6. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 0:14)
    tak, tylko potem nie można chodzić :)
  7. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 0:14)
    a tam po tych górkach to można się nałazić
  8. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 0:13)
    tak, jest podobny
  9. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 0:12)
    to jest oddzielna, nowa dzielnica, spor dalej od tych zabytkowych
  10. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 0:11)
    szkoda, że u nas nie ma takich budowli