Komentarze użytkownika voyager747, strona 531
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
możemy tylko powzdychać i kupować bilety, bo u nas się nie zobaczy takich
-
ostatnio jak zwiedzałem te miasta: Lizbonę, Barcelonę,Marsylię, nawet Budapeszt, to tak sobie myślałem o wojnie i naszych miastach
-
co robić, starość nie radość :)
-
no tak i to bardzo :) nie dziwię się
-
jak szukałem w necie, to wcale nie są takie rzadkie, ja też pierwszy raz tam
-
tak, tylko potem nie można chodzić :)
-
a tam po tych górkach to można się nałazić
-
tak, jest podobny
-
to jest oddzielna, nowa dzielnica, spor dalej od tych zabytkowych
-
szkoda, że u nas nie ma takich budowli
-
możemy tylko powzdychać i kupować bilety, bo u nas się nie zobaczy takich
-
ostatnio jak zwiedzałem te miasta: Lizbonę, Barcelonę,Marsylię, nawet Budapeszt, to tak sobie myślałem o wojnie i naszych miastach
-
co robić, starość nie radość :)
-
no tak i to bardzo :) nie dziwię się
-
jak szukałem w necie, to wcale nie są takie rzadkie, ja też pierwszy raz tam
-
tak, tylko potem nie można chodzić :)
-
a tam po tych górkach to można się nałazić
-
tak, jest podobny
-
to jest oddzielna, nowa dzielnica, spor dalej od tych zabytkowych
-
szkoda, że u nas nie ma takich budowli