Komentarze użytkownika voyager747, strona 530

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 20:43)
    to ja bardziej, że się komuś chce :)
  2. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 20:36)
    dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 17:37)
    super
  4. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 17:36)
    dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 13:55)
    super pomysł
  6. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 13:54)
    tak, tylko szarość, niezmiernie ubolewam, zero słońca, nic
  7. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 13:54)
    oo, to niedługo zrobię podróż i wrzucę sporo, to sobie przypomnisz :) Tyle, że pogoda była lipna
  8. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 13:53)
    aż kapie, trochę mi to Rzym przypominało
  9. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 10:37)
    :)
  10. voyager747
    voyager747 (26.03.2013 10:28)
    można im pozazdrościć, jak wygląda przy tym nasz sejm ? :)