Komentarze użytkownika voyager747, strona 530
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
to ja bardziej, że się komuś chce :)
-
dzięki
-
super
-
dzięki
-
super pomysł
-
tak, tylko szarość, niezmiernie ubolewam, zero słońca, nic
-
oo, to niedługo zrobię podróż i wrzucę sporo, to sobie przypomnisz :) Tyle, że pogoda była lipna
-
aż kapie, trochę mi to Rzym przypominało
-
:)
-
można im pozazdrościć, jak wygląda przy tym nasz sejm ? :)
-
to ja bardziej, że się komuś chce :)
-
dzięki
-
super
-
dzięki
-
super pomysł
-
tak, tylko szarość, niezmiernie ubolewam, zero słońca, nic
-
oo, to niedługo zrobię podróż i wrzucę sporo, to sobie przypomnisz :) Tyle, że pogoda była lipna
-
aż kapie, trochę mi to Rzym przypominało
-
:)
-
można im pozazdrościć, jak wygląda przy tym nasz sejm ? :)