Komentarze użytkownika voyager747, strona 520

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (30.03.2013 9:51)
    to niestety tylko ja :)
  2. voyager747
    voyager747 (30.03.2013 0:43)
    niestety pogoda nie dopisał u mnie, piękne niebo i chmurki mogę tylko u Ciebie obejrzeć :)
  3. voyager747
    voyager747 (30.03.2013 0:37)
    sporo teraz się mówi o Cyprze
  4. voyager747
    voyager747 (30.03.2013 0:34)
    i wiosny ciągle nie ma :(
  5. voyager747
    voyager747 (30.03.2013 0:28)
    a to inne święta :)
  6. voyager747
    voyager747 (30.03.2013 0:04)
    Dokładnie, bo to tam samo u nas i tam się zmieniło. Już wiosnę odwoływali z 5 razy, a dzisiaj śnieżyca znowu.
  7. voyager747
    voyager747 (30.03.2013 0:01)
    zasada jest taka: słaba pogoda, to tanie loty, dobra pogoda to loty drogie :)
  8. voyager747
    voyager747 (30.03.2013 0:00)
    Jak sprawdzałem prognozę, to miało być 13 C i słońce, ale się zmieniło tak jak i u nas. Mediolan też planowałem, ale się ponad 300 pln zrobiło. Dobrze, że nie zaklepałem, bo i tak bym nie mógł pojechać wtedy, eh..
  9. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 23:55)
    tak, tam tego sporo mają
  10. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 23:54)
    oj, bolą nóżki, bolą :)