Komentarze użytkownika voyager747, strona 520
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
to niestety tylko ja :)
-
niestety pogoda nie dopisał u mnie, piękne niebo i chmurki mogę tylko u Ciebie obejrzeć :)
-
sporo teraz się mówi o Cyprze
-
i wiosny ciągle nie ma :(
-
a to inne święta :)
-
Dokładnie, bo to tam samo u nas i tam się zmieniło. Już wiosnę odwoływali z 5 razy, a dzisiaj śnieżyca znowu.
-
zasada jest taka: słaba pogoda, to tanie loty, dobra pogoda to loty drogie :)
-
Jak sprawdzałem prognozę, to miało być 13 C i słońce, ale się zmieniło tak jak i u nas. Mediolan też planowałem, ale się ponad 300 pln zrobiło. Dobrze, że nie zaklepałem, bo i tak bym nie mógł pojechać wtedy, eh..
-
tak, tam tego sporo mają
-
oj, bolą nóżki, bolą :)
-
to niestety tylko ja :)
-
niestety pogoda nie dopisał u mnie, piękne niebo i chmurki mogę tylko u Ciebie obejrzeć :)
-
sporo teraz się mówi o Cyprze
-
i wiosny ciągle nie ma :(
-
a to inne święta :)
-
Dokładnie, bo to tam samo u nas i tam się zmieniło. Już wiosnę odwoływali z 5 razy, a dzisiaj śnieżyca znowu.
-
zasada jest taka: słaba pogoda, to tanie loty, dobra pogoda to loty drogie :)
-
Jak sprawdzałem prognozę, to miało być 13 C i słońce, ale się zmieniło tak jak i u nas. Mediolan też planowałem, ale się ponad 300 pln zrobiło. Dobrze, że nie zaklepałem, bo i tak bym nie mógł pojechać wtedy, eh..
-
tak, tam tego sporo mają
-
oj, bolą nóżki, bolą :)