Komentarze użytkownika voyager747, strona 522

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 23:31)
    to drobna rozbieżność :)
  2. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 23:27)
    nie wiem czy się da, bo to takie starcze już :)
  3. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 23:21)
    trochę połaziłem, ale już mnie kolana bolą :)
  4. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 22:54)
    musimy, musimy :)
  5. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 22:53)
    coś by się przydało, bo ja z samej malutkiej Bali wkleiłem z 30 razy więcej fotek :)
  6. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 22:43)
    już czuję bolące kolana :)
  7. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 22:42)
    Budowla robi wrażenie od zawsze.
  8. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 22:42)
    troszkę pod górkę :)
  9. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 17:00)
    u nas znowu śnieżyca, lecę tam do Was :)
  10. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 10:59)
    dzięki za BUD