Komentarze użytkownika voyager747, strona 522
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
to drobna rozbieżność :)
-
nie wiem czy się da, bo to takie starcze już :)
-
trochę połaziłem, ale już mnie kolana bolą :)
-
musimy, musimy :)
-
coś by się przydało, bo ja z samej malutkiej Bali wkleiłem z 30 razy więcej fotek :)
-
już czuję bolące kolana :)
-
Budowla robi wrażenie od zawsze.
-
troszkę pod górkę :)
-
u nas znowu śnieżyca, lecę tam do Was :)
-
dzięki za BUD
-
to drobna rozbieżność :)
-
nie wiem czy się da, bo to takie starcze już :)
-
trochę połaziłem, ale już mnie kolana bolą :)
-
musimy, musimy :)
-
coś by się przydało, bo ja z samej malutkiej Bali wkleiłem z 30 razy więcej fotek :)
-
już czuję bolące kolana :)
-
Budowla robi wrażenie od zawsze.
-
troszkę pod górkę :)
-
u nas znowu śnieżyca, lecę tam do Was :)
-
dzięki za BUD