Komentarze użytkownika voyager747, strona 521
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
gdzie ta wiosna się pytam, gdzie ? :)
-
ja piszę o swoich zwiedzaniach, tam to wiem że gorąco, ale ja wolę, bo przynajmniej zimny wiatr nie wieje
-
Najlepszego
-
to masz, zrobił Ci kolega prezent :)
-
trzeba latać gdzieś :)
-
fajny, chociaż odbudowywany
-
dłuuugie :)
-
tutaj też jest remont po lewej stronie i od tyłu, na murku stawiałem aparat
-
no tak, a ja nie lubię tak łazić jak jest zimno, bo tu się zmęczysz, spocisz a tu wiuuu wiaterkiem zimnym :) Tak miałem teraz w BUD, brrr...
-
i ginie we mgle :)
-
gdzie ta wiosna się pytam, gdzie ? :)
-
ja piszę o swoich zwiedzaniach, tam to wiem że gorąco, ale ja wolę, bo przynajmniej zimny wiatr nie wieje
-
Najlepszego
-
to masz, zrobił Ci kolega prezent :)
-
trzeba latać gdzieś :)
-
fajny, chociaż odbudowywany
-
dłuuugie :)
-
tutaj też jest remont po lewej stronie i od tyłu, na murku stawiałem aparat
-
no tak, a ja nie lubię tak łazić jak jest zimno, bo tu się zmęczysz, spocisz a tu wiuuu wiaterkiem zimnym :) Tak miałem teraz w BUD, brrr...
-
i ginie we mgle :)