Komentarze użytkownika voyager747, strona 521

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 23:53)
    gdzie ta wiosna się pytam, gdzie ? :)
  2. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 23:52)
    ja piszę o swoich zwiedzaniach, tam to wiem że gorąco, ale ja wolę, bo przynajmniej zimny wiatr nie wieje
  3. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 23:51)
    Najlepszego
  4. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 23:50)
    to masz, zrobił Ci kolega prezent :)
  5. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 23:49)
    trzeba latać gdzieś :)
  6. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 23:48)
    fajny, chociaż odbudowywany
  7. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 23:47)
    dłuuugie :)
  8. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 23:47)
    tutaj też jest remont po lewej stronie i od tyłu, na murku stawiałem aparat
  9. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 23:39)
    no tak, a ja nie lubię tak łazić jak jest zimno, bo tu się zmęczysz, spocisz a tu wiuuu wiaterkiem zimnym :) Tak miałem teraz w BUD, brrr...
  10. voyager747
    voyager747 (29.03.2013 23:36)
    i ginie we mgle :)