Komentarze użytkownika voyager747, strona 519

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (01.04.2013 21:47)
    bardzo możliwe, jak my byliśmy było normalnie
  2. voyager747
    voyager747 (01.04.2013 21:45)
    dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (01.04.2013 21:41)
    super
  4. voyager747
    voyager747 (01.04.2013 21:39)
    dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (01.04.2013 20:22)
    to ja już obydwa mam odhaczone :) El Jem jest mniejsze i bardziej zniszczone
  6. voyager747
    voyager747 (01.04.2013 20:21)
    Floydzi to nie ten ):
  7. voyager747
    voyager747 (31.03.2013 18:33)
    dzięki za odwiedzinki
  8. voyager747
    voyager747 (30.03.2013 11:10)
    2013
  9. voyager747
    voyager747 (30.03.2013 9:51)
    próbuję się ogrzać :)
  10. voyager747
    voyager747 (30.03.2013 9:51)
    już zatęskniłem :)