Komentarze użytkownika voyager747, strona 518
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
miło, że znalazłeś trochę czasu :) dzięki
-
tak, klasyka
-
ojej, gdzie Ty zawędrowałeś :) jakieś prehistoryczne czasy
-
tak, mam i ja :) dzięki
-
a, ten na poczcie
-
oo, witaj :) tak, sporo ich tam mają w Budapeszcie
-
teraz takie się konserwanty daje, że ho ho :)
-
o, niezłe amerykańskie firmy :)
-
a ta Malaga to z 2007, już przeterminowana :)
-
super, dla Czara :)
-
miło, że znalazłeś trochę czasu :) dzięki
-
tak, klasyka
-
ojej, gdzie Ty zawędrowałeś :) jakieś prehistoryczne czasy
-
tak, mam i ja :) dzięki
-
a, ten na poczcie
-
oo, witaj :) tak, sporo ich tam mają w Budapeszcie
-
teraz takie się konserwanty daje, że ho ho :)
-
o, niezłe amerykańskie firmy :)
-
a ta Malaga to z 2007, już przeterminowana :)
-
super, dla Czara :)