Komentarze użytkownika voyager747, strona 518

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (01.04.2013 22:42)
    miło, że znalazłeś trochę czasu :) dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (01.04.2013 22:40)
    tak, klasyka
  3. voyager747
    voyager747 (01.04.2013 22:13)
    ojej, gdzie Ty zawędrowałeś :) jakieś prehistoryczne czasy
  4. voyager747
    voyager747 (01.04.2013 22:10)
    tak, mam i ja :) dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (01.04.2013 22:10)
    a, ten na poczcie
  6. voyager747
    voyager747 (01.04.2013 22:09)
    oo, witaj :) tak, sporo ich tam mają w Budapeszcie
  7. voyager747
    voyager747 (01.04.2013 22:07)
    teraz takie się konserwanty daje, że ho ho :)
  8. voyager747
    voyager747 (01.04.2013 22:05)
    o, niezłe amerykańskie firmy :)
  9. voyager747
    voyager747 (01.04.2013 21:52)
    a ta Malaga to z 2007, już przeterminowana :)
  10. voyager747
    voyager747 (01.04.2013 21:48)
    super, dla Czara :)