Komentarze użytkownika voyager747, strona 517
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
albo jeszcze nie zbudowali, kiedyś jak wkleiłem to zdjęcie na Panoramio, to dostałem maila od kogoś tam mieszkającego,że to tak nie jest, że to nieprawda, takich śmieci tam nie ma itp.
-
to chyba taki teren jakiś większy trochę
-
a, czyli kogiel-mogiel :) podróże robiłem dopiero później :) dzięki
-
niestety u nas jest tak samo
-
oglądasz jednocześnie Hiszpanię i ZAE ?
-
tak zbłąkany
-
ja stoję na ulicy i focę
-
wszystko już widziałem, musisz coś nowego wkleić :)
-
trochę tego jest :)
-
ojej, to ja się boję że już nie doczekam
-
albo jeszcze nie zbudowali, kiedyś jak wkleiłem to zdjęcie na Panoramio, to dostałem maila od kogoś tam mieszkającego,że to tak nie jest, że to nieprawda, takich śmieci tam nie ma itp.
-
to chyba taki teren jakiś większy trochę
-
a, czyli kogiel-mogiel :) podróże robiłem dopiero później :) dzięki
-
niestety u nas jest tak samo
-
oglądasz jednocześnie Hiszpanię i ZAE ?
-
tak zbłąkany
-
ja stoję na ulicy i focę
-
wszystko już widziałem, musisz coś nowego wkleić :)
-
trochę tego jest :)
-
ojej, to ja się boję że już nie doczekam