Komentarze użytkownika voyager747, strona 517

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (02.04.2013 10:38)
    albo jeszcze nie zbudowali, kiedyś jak wkleiłem to zdjęcie na Panoramio, to dostałem maila od kogoś tam mieszkającego,że to tak nie jest, że to nieprawda, takich śmieci tam nie ma itp.
  2. voyager747
    voyager747 (02.04.2013 10:34)
    to chyba taki teren jakiś większy trochę
  3. voyager747
    voyager747 (02.04.2013 10:34)
    a, czyli kogiel-mogiel :) podróże robiłem dopiero później :) dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (02.04.2013 10:31)
    niestety u nas jest tak samo
  5. voyager747
    voyager747 (02.04.2013 10:29)
    oglądasz jednocześnie Hiszpanię i ZAE ?
  6. voyager747
    voyager747 (02.04.2013 10:28)
    tak zbłąkany
  7. voyager747
    voyager747 (02.04.2013 10:27)
    ja stoję na ulicy i focę
  8. voyager747
    voyager747 (01.04.2013 23:16)
    wszystko już widziałem, musisz coś nowego wkleić :)
  9. voyager747
    voyager747 (01.04.2013 23:05)
    trochę tego jest :)
  10. voyager747
    voyager747 (01.04.2013 23:00)
    ojej, to ja się boję że już nie doczekam