Komentarze użytkownika voyager747, strona 516
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
w nocy też ładny
-
no tego nie wiem, ale to możliwe
-
dzięki
-
dzięki
-
nie, to chyba Most Wolności
-
to fajnie
-
no tak, może się dowlecze, dzięki
-
kiedyś tak bywało w kwietniu :)
-
tak i nie trzeba godzin w samolotach i na lotniskach spędzać :)
-
obejrzałem już wszystkie, bardzo fajne jak zwykle
-
w nocy też ładny
-
no tego nie wiem, ale to możliwe
-
dzięki
-
dzięki
-
nie, to chyba Most Wolności
-
to fajnie
-
no tak, może się dowlecze, dzięki
-
kiedyś tak bywało w kwietniu :)
-
tak i nie trzeba godzin w samolotach i na lotniskach spędzać :)
-
obejrzałem już wszystkie, bardzo fajne jak zwykle