Komentarze użytkownika voyager747, strona 516

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (02.04.2013 21:13)
    w nocy też ładny
  2. voyager747
    voyager747 (02.04.2013 21:06)
    no tego nie wiem, ale to możliwe
  3. voyager747
    voyager747 (02.04.2013 20:22)
    dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (02.04.2013 20:12)
    dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (02.04.2013 18:53)
    nie, to chyba Most Wolności
  6. voyager747
    voyager747 (02.04.2013 18:52)
    to fajnie
  7. voyager747
    voyager747 (02.04.2013 13:18)
    no tak, może się dowlecze, dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (02.04.2013 13:17)
    kiedyś tak bywało w kwietniu :)
  9. voyager747
    voyager747 (02.04.2013 13:16)
    tak i nie trzeba godzin w samolotach i na lotniskach spędzać :)
  10. voyager747
    voyager747 (02.04.2013 10:39)
    obejrzałem już wszystkie, bardzo fajne jak zwykle